Connect with us

technokrata

Biztonsági frissítésekkel készíti elő a Windows 7 megjelenését a Microsoft

Laptop

Biztonsági frissítésekkel készíti elő a Windows 7 megjelenését a Microsoft

Az eddigi legnagyobb, biztonsági frissítéseket tartalmazó csomagját adja ki a Microsoft kedden.

A Microsoft legújabb, frissítéseket tartalmazó csomagja összesen harmincnégy biztonsági rést javít ki a cég különböző programjaiban. A frissítés a Windows és az Internet Expolrer különböző változataihoz és az Office programcsomaghoz készült javításokat is tartalmazni fog.

A frissítéseket a legtöbb Windows-t futtató számítógép automatikusan le fogja tölteni, de holnaptól a Microsoft oldaláról is be lehet majd szerezni. A javítócsomag a telepítés után kérni fogja a számítógép újraindítását.

A Microsoft általában minden hónap második keddjén ad ki javítócsomagokat a programjaihoz. A javításokat 2003 vége óta adja ki havi rendszerességgel az amerikai szoftvergyártó, írja a BBC.



[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/laptop/2011/04/01/biztonsagi-frissitesekkel-kesziti-elo-a-windows-7-megjeleneset-a-microsoft/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]

További Laptop

Hirdetés

Népszerű

Hirdetés

Technokrata a Facebookon

IoT-Magazin.hu

Hirdetés

Kütyük

Dotkom

Műszaki-Magazin.hu

Hirdetés