Laptop
Új főszerkesztő a Chip élén
Új főszerkesztő a hazai infokommunikációs szaklappiacot – eddig – vezető Chip magazin élén.
November elsejétől új főszerkesztő irányítja a hazai infokommunikációs szaklappiacot vezető Chip magazin szerkesztőségét – tájékoztatta a sajtót Carsten Gerlach, a lapot kiadó Vogel Burda Communications Kft. ügyvezető igazgatója. Az új főszerkesztő Kocsis Kristóf, aki ettől az időponttól egyben a kiadó média-szakmai vezetője is, s korábban e piac egy másik jelentős kiadványának élén szerzett évtizedes tapasztalatot.
„Stratégiánk a profizmusra, a tisztességes üzleti magatartásra, sokrétű szolgáltatásainkra épül. Az új főszerkesztő személyében olyan vezetőt találtunk a lap élére, aki szakmai és újságírói tapasztalatai birtokában képes lesz sikeresen ötvözni a Chip elismerten erős nemzetközi hátterét a hazai piac ismeretével„ – mondta a bejelentés kapcsán Carsten Gerlach.
“Minden energiámmal a Chip vezető piaci pozíciójának további erősítésén, a lap mércét jelentő szakmai nívójának megőrzésén leszek, s szerkesztő kollégáimmal a korábbiaknál is vonzóbb, olvasmányosabb, színesebb, áttekinthetőbb, még nagyobb haszonnal forgatható magazint kívánunk majd az olvasók kezébe adni” – hangsúlyozta Kocsis Kristóf.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/laptop/2002/09/26/uj-foszerkeszto-a-chip-elen/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





