Dotkom
Többé nem fagy le a Firefox!
Legalábbis ezt ígérik a fejlesztők.
Szinte mindenkivel előfordult már, hogy netezés közben egy pillanat alatt lefagyott a böngésző. Ilyenkor legjobb esetben csak pillanatnyi zavarról van szó, de olyan is előfordulhat, hogy minden aktuális adatnak búcsút inthetünk.
Tisztában vannak ezzel a Firefox-nál is, a vállalatnál most egy olyan technológiát dolgoztak ki, amely megelőzi az ilyesfajta összeomlásokat. A technológia lényege az, hogy a böngésző érzékeli, ha egy fül túlságosan nagy energiát vesz el a számítógéptől, így ilyenkor is biztosítja a többi fül és a böngésző egészének a működését.
Ezen kívül átláthatóbb címzési mezőt, illetve egy új biztonsági funkciót is hozott a Firefox 48-as frissítése. Így mostantól a böngésző felügyeli a letölteni kívánt fájlokat, így a ritkán letöltött adatok esetén jelez a felhasználónak, hogy feltehetően vírusos dolgot készül lementeni a számítógépére.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/egazdasag/dotkom/2016/08/03/tobbe-nem-fagy-le-a-firefox/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]






