Dotkom
Együttműködik a WWF és a Panda
Együttműködési megállapodást kötöt a Panda Security és a WWF. Az IT-biztonságtechnikai cég a szerződés értelmében messzemenőkig támogatja a természetvédelmi egyesületet.
Együttműködési megállapodást írt alá a Panda Security és a World Wildlife Fund. A két céget az egyik logójában, illetve a másik nevében megjelenő panda mellett a továbbiakban támogatói szerződés is összeköti.
Az ügyfeleink ezentúl a dobozos termékeken megtalálható jelzésből is értesülhetnek erről az együttműködésről, és arról, hogy termékeink vásárlásával ők is aktívan támogatják a környezetvédelmi projekteket – kommentálta a megállapodást Sándor Zsolt, a Panda Security magyarországi igazgatója.
A Panda húszéves fennállása során mindig nagy figyelmet fordított a “zöld” kezdeményezésekre és a környezetvédelemre. A nevünket ugyan nem ezért vettük fel, de az attitűd két évtized alatt sem változott; ez a projekt is társadalmi felelősségvállalásunk része, a Panda számára a természetvédelem és az ifjúság támogatása kiemelkedően fontos területek.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/egazdasag/dotkom/2011/04/01/egyuttmukodik-a-wwf-es-a-panda/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





