Dotkom
450 millió eurós piacot szakított a Nokia Siemens
A Nokia és a Siemens cégek közös távközlési eszközgyártó vállalkozása irányítást szerzett a Deutsche Telekom leányvállalata fölött.
A Nokia Siemens megvette a Vivento Technical Services vállalatot a Deutsche Telkomtól, minek következtében a VTS 2000 dolgozója átigazol a Nokia Siemenshez. A megállapodással párhuzamosan a Nokia Siemens öt éves, közel 300 millió eurós szolgáltatói szerződést kötött a német távközlővel, valamint a T-Mobile számos európai leányvállalatát érintő, összesen mintegy 150 millió eurós projektszerződést is aláírt a Deutsche Telekommal.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/egazdasag/dotkom/2007/10/25/450-millio-euros-piacot-szakitott-a-nokia-siemens/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





