Laptop
Microsoft: már csak kilenc nap
Július 31-ig ugyanis még a jelenlegi licencfeltételek maradnak érvényben, de utána változtat a szoftvergyártó óriáscég.
Egy-egy szoftvertermék idővel elavul, a gyártók ezzel pontosan tisztában vannak, ezért többnyire folyamatosan fejlesztik programjaikat. Nincs ez másként a Microsoftnál sem, ahol a régi verziókról új változatokra való váltásnak meghatározott szabályai vannak. Azonban ez már csak július 31-ig marad érvényben, augusztustól megváltoznak a feltételek.
A hónap végéig ugyanis még lehetséges olyan Upgrade Advantage licencet vásárolni az Open szerződés keretei között, melynek révén az Open licencszerződésének futamideje alatt megjelenő új szoftververziók használatára jogot lehet szerezni. Augusztustól ez azonban csak teljes árú licenc vásárlásával tehető meg.
További részletek a kapcsolódó linken vagy a Microsoft UA vonalán (453-4433).
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/laptop/2002/07/22/microsoft-mar-csak-kilenc-nap/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





