Dotkom
Vatikán a Youtube-on
A Vatikán nemsokára indítja saját Youtube csatornáját. A tárgyalások pénteken kezdődtek, és az egyik társ a Google lesz.
A Vatikán nemsokára elindítja a saját Youtube csatornáját. Ezentúl, olyan videókat is meg lehet tekinteni, ahol XVI. Benedek mond épp beszédet, de templomi miséket is lesznek a rövid videókban, közölte egy vatikáni forrás. Részletekről pénteken tárgyaltak, ahol ott voltak vatikáni hivatalnokok is, de Henrique de Castro a Google médiaszakembere is jelen volt.
Ezen kívül még lesz a Vatikánnak saját televíziója és rádiója. Ez a legnagyobb terjeszkedése 1995 óta, amikor is elindult a keresztény egyház weboldala – adta hírül a Reuters.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/egazdasag/dotkom/2011/04/01/vatikan-a-youtube-on/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





