Dotkom
Új kereső bemutatására készül a Microsoft
A Microsoft valószínűleg egy jövő héten megrendezésre kerülő konferencián mutatja be a keresőjének a legújabb változatát.
A Wall Street Journal értesülései szerint a Microsoft a jövő héten, az All Things Digital konferencián fogja bemutatni a keresőjének a legújabb verzióját. A csupán a harmadik leglátogatottabb keresőoldallal rendelkező amerikai cég az új verziótól a pozícióinak az erősödését várja a keresők piacán.
A Live Search Kumo név alatt fejlesztett új verziója nem csak a nevében fog különbözni az elődjétől, az amerikai cég a szemantikus keresést is próbálta beépíteni a rendszerbe, és átalakította a keresőoldal találati listáját. A Wall Street Journal értesüléseit nem kommentálta a Micsrosoft.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/egazdasag/dotkom/2011/04/01/uj-kereso-bemutatasara-keszul-a-microsoft/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





