Dotkom
Még sokára lesz a miénk az Explorer utódja
A Spartan böngésző nem lesz része a következő Windows 10 bétájának.
Tegnap, mint már korábban említettük bemutatkozott a Microsoft legújabb böngészője, a Spartan. Sajnos a pontos megjelenési dátumról nem esett szó az eseményen, de megtudhattuk, hogy a program nem lesz része a Windows 10 béta verziójának, így kicsit többet kell várnunk a böngészőre, mint reméltük.
Jelenleg a teljes internetes forgalom 58%-át tudhatja magáénak az Internet Explorer, ami részben annak köszönhető, hogy minden windowsos gép ezzel a programmal érkezik, valamint az utóbbi években nagy hangsúlyt fektettek az lassú, elöregedett böngésző fejlesztésére.
Ezt a növekvő tendenciát a sokkal okosabb és fejlettebb utód, a Spartan készül átvenni, mely számos új megoldással készül elcsábítani a felhasználókat.
Már olvasási listákat is létrehozhatunk a Pocket alkalmazással böngészés közben, valamint az integrált Cortana digitális asszisztens is nagyszerűbbé teszi az internetezés élményét, akárcsak a Google Now. A fülek fölé tartva az egeret, előnézeti képeket is kapunk, melyekkel még könnyebb lehet a böngészés.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/egazdasag/dotkom/2015/01/23/meg-sokara-lesz-a-mienk-az-explorer-utodja/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]






