Dotkom
Az O2 máris lecsapott a Huawei Ascend W1-re
Nincs két napja, hogy bemutatta a kínai gyártó az első Windows Phone 8-as készülékét, az első európai szolgáltató máris lecsapott rá. Ma van a CES utolsó napja.
Az O2 UK lesz az első európai szolgáltató, aki azonnal jelezte, hogy felvenné a választható készülékei közé a Huaweis Ascend W1-et. A készülék a gyártó első WP8-as készüléke és olyan tulajdonsággal ruházta fel, mint négyhüvelykes WVGA kijelző, kétmagos, 1.2 GHz-es Qualcomm Snapdragon S4 processzor,HSPA, WiFi, GPS, 1950 mAh-es akkumulátor, öt megapixeles kamera és 4 GB-os tárhely (microSD-vel bővíthető). A készülék az első negyedévben jelenik meg, az angolok kék és rubinvörös színek közül választhatnak majd.
Az O2 a W1 mellett jelezte, hogy a Sony Xperia Z-re is igényt tart, méghozzá lila színben. A Z már februárban választható készülék lesz, aloldala is van már a szolgáltatónál.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2013/01/11/az-o2-maris-lecsapott-a-huawei-ascend-w1-re/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





