Connect with us
Hirdetés

technokrata

Új márkanéven dolgozik a Microsoft

Dotkom

Új márkanéven dolgozik a Microsoft

Egy már ismert névvel dolgoznának.

A Microsoft hivatalosan csak idén tavasz óta birtokolja a Nokia mobil üzletágát, ám a finn vállalat gyakorlatilag már tavaly ősz óta az amerikai óriás tulajdonát képezi.  Sokan úgy gondolták, hogy az üzlet egyben a patinás név végét is jelentheti, legalábbis ami a készülékeken található feliratot illeti. Most úgy tűnik, hogy a közeljövőben ettől még nem kell aggódnunk, ám az már most látszik, hogy a legújabb lépés pusztán az átmentet képezi. Az evleaks információi szerint ugyanis az amerikai vállalat a Nokia by Microsoft márkanév bevezetésén dolgozik, az első készülékek pedig akár már az ősszel megjelenhetnek.

nokiamicrosoft

A cég további tervei között szerepel a sikertelen Surface márkanév elhagyása is, valószínűsíthetően a jövő táblagépei már a Lumia felirattal jönnek le a gyártósorról.



[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/egazdasag/dotkom/2014/06/30/uj-markaneven-dolgozik-a-microsoft-2/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]

További Dotkom

Hirdetés

Népszerű

Hirdetés

Technokrata a Facebookon

IoT-Magazin.hu

Hirdetés

Kütyük

Dotkom

Műszaki-Magazin.hu

Hirdetés