Connect with us
Hirdetés

technokrata

Távozik a Pannon GSM-től Suba János

Dotkom

Távozik a Pannon GSM-től Suba János

Suba János a Pannon GSM-től az EU Kommunikációs Közalapítványhoz igazol át.

A Pannon GSM Távközlési Rt. sajtó és információs igazgatója, Suba János a mobiltársaságtól az Európai Unió Kommunikációs Közalapítványhoz igazol át, ahol a szervezet ügyvezető titkárává nevezték ki.

Suba János hét év után közös megegyezéssel távozik posztjáról, s január 1-jétől látja el az Európai Unió Kommunikációs Központ vezetését.

Az Index információi szerint Suba távozásához a mobiltársaság vezetése hozzájárult, sőt megtiszteltetésnek tartják, hogy egyik vezető szakemberüket választották ki az “EU-hoz való csatlakozás kommunikációs feladatait végző szervezet operatív irányítására”.



[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/egazdasag/dotkom/2002/12/22/tavozik-a-pannon-gsm-tol-suba-janos/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]

További Dotkom

Hirdetés

Népszerű

Hirdetés

Technokrata a Facebookon

IoT-Magazin.hu

Hirdetés

Kütyük

Dotkom

Műszaki-Magazin.hu

Hirdetés