Connect with us
Hirdetés

technokrata

Az amerikai posta nyílt forrású küldeménykövető rendszerre vált

Dotkom

Az amerikai posta nyílt forrású küldeménykövető rendszerre vált

Lecseréli közel 15 éves, mainframe alapú rendszerét az amerikai posta annak érdekében, hogy még több tranzakciót kezelhessenek, de csökkenő költségek mellett.

Az alkalmazásfejlesztési részleg vezetője szerint a követőrendszer Linuxra történő átültetése egy szabványosítási kezdeményezés, amelynek a célja a nyílt forrás és az alacsonyabb üzemeltetési költség – tudósít a gcn.com.



[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/egazdasag/dotkom/2009/10/10/az-amerikai-posta-nyilt-forrasu-kuldemenykoveto-rendszerre-valt/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]

További Dotkom

Hirdetés
Hirdetés

Népszerű

Hirdetés

Technokrata a Facebookon

IoT-Magazin.hu

Hirdetés

Kütyük

Dotkom

Műszaki-Magazin.hu

Hirdetés