Dotkom
Az amerikai posta nyílt forrású küldeménykövető rendszerre vált
Lecseréli közel 15 éves, mainframe alapú rendszerét az amerikai posta annak érdekében, hogy még több tranzakciót kezelhessenek, de csökkenő költségek mellett.
Az alkalmazásfejlesztési részleg vezetője szerint a követőrendszer Linuxra történő átültetése egy szabványosítási kezdeményezés, amelynek a célja a nyílt forrás és az alacsonyabb üzemeltetési költség – tudósít a gcn.com.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/egazdasag/dotkom/2009/10/10/az-amerikai-posta-nyilt-forrasu-kuldemenykoveto-rendszerre-valt/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]






