Smart home
Februárban is a PS4 nyomában loholt az Xbox One
Jól szerepel az Xbox One, bár még nem hozta be lemaradását a Sony termékéhez képest.
Hosszú várakozás után, múlt év őszén végre hivatalosan is elrajtolt a két sikerkonzol utódja a Playstation 4 és az Xbox One. A siker nem maradt el, a két készülék világszinten is jól szerepel, igaz a Sony több országban dobta piacra a PS4-et, így abból valamennyivel több talált gazdára.
Természetesen nem kell félteni a Microsoftot sem, az amerikai óriás tájékoztatása szerint februárban 258 ezer darab Xbox One-on adtak túl. Pontos számokat nem tudunk a Sony termékéről, ám az NDP felmérése szerint a japán vállalat még mindig valamennyivel a konkurense előtt jár. A növekedő készülék eladások mellett ugyanakkor visszaesés következett be a játékok piacán, február hónapban 9%-kal kevesebb korongot adtak el mint az előző év azonos időszakában.
Jól szerepelt viszont a Wii U, a szebb napokat is látott japán vállalat készüléke a nemrég megjelent, Donkey Kong: Tropical Freeze nevű játék miatt 180%-os növekedést produkált, igaz, még így is messze elmarad a konkurensek számaitól.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/smart-home/2014/03/14/februarban-is-a-ps4-nyomaban-loholt-az-xbox-one/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]







