Dotkom
Az SBS 40 millió euró értékű megbízást kapott Ausztriában
A Frantschach és a Böhler-Uddeholm kihelyezi IT tevékenységeit.
A Siemens Business Services elnyerte Ausztria egyik legnagyobb IT outsourcing szerződését.
A szerződés feltételei szerint az SBS, a Siemens önálló jogi személyiséggel rendelkező IT-szolgáltató ágazata átveszi a Frantschach Packaging SAP rendszerének és IT infrastruktúrájának üzemeltetését, illetve hasonlóképpen a Böhler-Uddeholm csoport IT-szolgáltatójától, az Integrated Systems 4 e-Business-tól (IS4) az IT-üzemeltetést.
A Frantschach-nak, a világ legnagyobb erőpapír- és iparizsák-gyártójának Európa-szerte 52 telephelyén kezeli majd az IT-műveleteket az SBS.
A világpiacon vezető helyet elfoglaló szerszámacél-gyártó Böhler-Uddeholm számára a Siemens leányvállalat üzemelteti a központi IT infrastruktúra-szolgáltatást, a SAP rendszert és az üzenetkezelő szolgáltatást az IS4-el meglévő átfogó IT-partnerkapcsolata keretén belül. A szolgáltatás tartalmazza a munkatársak és a hardver átvételét is.
A két megrendelés összességében több mint 40 millió euró értékű.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/egazdasag/dotkom/2003/07/29/az-sbs-40-millio-euro-erteku-megbizast-kapott-ausztriaban/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





