Connect with us
Hirdetés

technokrata

Kétbalkezes csalók – áruló IP cím

Dotkom

Kétbalkezes csalók – áruló IP cím

A rendőrségnek sikerült letartóztatnia azokat a csalókat, akik Interneten keresztül, közel száz embert károsítottak meg hirdetéseikkel.

A tatabányai rendőrségnek sikerült azokat a csalókat letartóztatnia, akik Interneten keresztül apróhirdetések formájában amerikai, kanadai illetve ausztrál vízumot és munkát ígértek, ám a jelentkezők által befizetett ügyintézői díjjal eltűntek.

A kétbalkezes tettesekhez több szál is vezetett, ugyanis a rendőrség szakembereinek nem jelentett különösebb nehézséget a telefon és az IP cím kinyomozása, így rövid idő alatt sikerült kézrekeríteni a százhalombattai csalókat.

Tovább
Hirdetés
Kapcsolódó cikkek


[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/egazdasag/dotkom/2002/04/03/ketbalkezes-csalok-arulo-ip-cim/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]

További Dotkom

Hirdetés

Népszerű

Hirdetés

Technokrata a Facebookon

IoT-Magazin.hu

Hirdetés

Kütyük

Dotkom

Műszaki-Magazin.hu

Hirdetés