Dotkom
Ennek az eszköznek minden sportoló örülne
Itt az okoskulacs!
Legyen szó akár egy hideg téli túráról, vagy egy nyári laza kocogásról, a LifeFueles mindenkinek hasznos lehet. Az okoskulacs ugyanis a kapszulás kávéfőzökhöz hasonló módon működik, azaz utólagosan vásárolhatunk hozzá kiegészítőket, amelyekből aztán igény szerint hideg vagy meleg italt készít az eszköz. Ez azt jelenti, hogy a mozgás előtt elég vizet tölteni a LifeFules-be, illetve behelyezni az általunk választott kapszulákat, majd indulhatunk is az utunkra. Amikor pedig megszomjazunk, akkor elég bekapcsolnunk az eszközt és az máris elkészíti a kívánt üdítőt. Jó hír, hogy egy kapszula átlagosan 25 alkalommal használható, azaz nem kell folyamatosan cserélni őket.
Okoseszközhöz méltóan természetesen nem egy aprócska kijelzőn, hanem az okostelefonunk képernyőjén történik a vezérlés, így itt adhatjuk meg, a hőmérsékletet és a választott ízt is. Persze azért saját megjelenítőt is kapott a termék, ám ezt csak arra használhatjuk, hogy megnézzük, milyen kapszulák küzül választhatunk. A LifeFueles-re Európában sajnos még várni kell, az alkotók tervei szerint csak 2016 végén kerül piacra az eszköz, addigra viszont akár 40 féle kapszula közül választhatunk majd. A LifeFueles sajnos nem lesz olcsó, egyetlen az okoskulacsért ugyanis 135 fontot, azaz 55 ezer forintot kell majd fizetni.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/egazdasag/dotkom/2016/01/20/ennek-az-eszkoznek-minden-sportolo-orulne/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





