Connect with us
Hirdetés

technokrata

Ha a Corvinusra jársz, feltétlen jelentkezz erre a programra!

Startup

Ha a Corvinusra jársz, feltétlen jelentkezz erre a programra!

Partnerséget kötött a Corvinus és a Design Terminál.

Különleges együttműködésben állapodott meg egymással a Design Terminál és a Budapesti Corvinus Egyetem. A kreatívipar fejlesztéséért felelős ügynökség az egyetem Stratégiai és Projektvezetés Tanszékével dolgozik majd együtt.

designterminal

A partnerség keretében az egyetem Innováció Módszertan tantárgyának hallgatói lehetőséget kapnak, hogy üzleti esettanulmányok készítésével, elemzőmunkával és saját szakmai javaslataik megfogalmazásával részt vegyenek a Design Terminál mentorált vállalkozásainak fejlesztésében.

A diákok gyakorlati példákon tesztelhetik az egyetemen megszerzett tudásukat, sőt akár rátalálhatnak első igazi munkahelyükre is – fogalmazott Böszörményi Nagy Gergely, a Design Terminál vezetője.



[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/egazdasag/startup/2015/12/17/ha-a-corvinusra-jarsz-feltetlen-jelentkezz-erre-a-programra/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]

További Startup

Hirdetés

Népszerű

Hirdetés

Technokrata a Facebookon

IoT-Magazin.hu

Hirdetés

Kütyük

Dotkom

Műszaki-Magazin.hu

Hirdetés