Kütyük
Ez lehet a világ legvékonyabb okostelefonja
Lebukott a Gionee újdonsága.
Időről időre felbukkan egy kategória, melyben a gyártók előszeretettel mutatják meg tudásukat. Az érintőképernyők méretének elképesztő növekedése után most a szupervékony kialakítás a nyerő, így gomba mód szaporodnak a leheletvékony készülékek. A kínai gyártók gyakran mutatják meg a világnak, hogy igenis élen járnak a fejlesztésekben, így nem meglepő, hogy az alig 4,6 mm vékony Elife S7 is a kínai Gionee vállalat terméke lesz.
A most kiszivárgott modellt várhatóan a márciusi MWC-n leplezik majd le. Sajnos az egyedi kialakításon túl más információt jelenleg nem tudunk a készülékről, így izgatottan várjuk a leleplezést!
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2015/02/12/ez-lehet-a-vilag-legvekonyabb-okostelefonja/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]






