Kütyük
Netropolitan: A milliomosok Facebookja
Az elit közösségi oldal regisztrációs díja 9000 dollár.
Ha a sok negatív reakció miatt nem tudjuk kibeszélni magunkból világi életünk minden egyes milliókat érő pillanatát a Netropolitan nyújthatja a megfelelő megoldást. A Facebookhoz hasonló közösségi oldal kifejezetten a felső társadalmi rétegeknek készült, és a 9000 dolláros regisztráció után többé nem lesz akadálya annak, hogy megosszuk legfrissebb képeinket privát repülőgépünkről, vagy gyermekeink Aventadorjairól. A hivatalos honlapon az olvasható, hogy a a Netropolitan egy online country club azok számára, akiknek több pénzük van, mint idejük (és természetesen elmúltak 21 évesek). A szolgáltatáson belül nincs lehetőségünk barátokat felvenni, így minden felhasználó bejegyzését látjuk, de témakör szerint különböző csoportokat hozhatunk létre, ahogy a Facebookon is.
Az oldalt James Touchi-Peters, a Minnesota Philharmonic Orchestra karmestere álmodta meg, mivel meglátta az igényt egy olyan platformra, melyben negatív kommentek nélkül oszthatja meg élete pillanatait az elit réteg. A magas regisztrációs díj után évi 3000 dollárt kell befizetni a tagságért, melyért egy reklámmentes felületet és 24 órás segítségnyújtást biztosítanak. Annak ellenére, hogy az oldal még kezdetleges állapotban van, a Netropolitan már várja a jelentkezőket.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2014/09/18/netropolitan-a-milliomosok-facebookja/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]






