Kütyük
Alicia Keys hibázott
Főnökei biztosan nem dicsérték meg az ismert énekesnőt.
A kedves olvasó bizonyára nagy meglepődéssel nyitotta meg ezt a cikket. Mit keres egy ismert énekesnő egy ilyen témakörű internetes oldalon? Bizony nem tévedtünk el, Alicia Keys ugyanis a Blackberry alkalmazottja. Természetesen nem hagyott fel az énekléssel, de a gyártó felkérésére elvállalta a megtisztelő globális kreatív igazgató titulust.
Ezek után különösen ciki, hogy a nemrégiben kiposztolt, a Blackberry frissen bemutatott modelljét, a Blackberry 10-et dicsérő üzenetét iPhone-ról írta. Miután ez az üzenet kikerült, és felfedezték a bakit természetesen azonnal törölték, ám a szokásos bocsánatkérő kiírás helyett a kissé meglepő “feltörték a fiókomat” szöveg jelent meg.
Nem állítjuk, hogy a hölgy hazudik, de tény, hogy a Blackberry 10 merőben új felhasználói felületének megszokása időbe telhet, és elképzelhető, hogy addig használja az iPhone-ját is. Csak legközelebb figyeljen oda, hogy honnan posztol….
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2013/02/13/alicia-keys-hibazott/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]







