Connect with us
Hirdetés

technokrata

Steve Jobs visszatért!

Kütyük

Steve Jobs visszatért!

Az Apple vezetője hétfőn látogatást tett a cég főhadiszállásán, Cupertinóban.

Steve Jobs hónapok óta tartó felépülése, a rákjáról és a májátültetéséről szóló pletykák után hétfőn megjelent a cég központjában, ráadásul nyilatkozott a rekordszámban eladott iPhone 3GS-ről is.

Jobs január óta tartó visszavonulását június végéig ígérte, de természetesen az Apple fanoknak minden okuk megvan az aggodalomra, ha egy olyan halálos betegség is benne van a képben, mint a rák.

Érdekes módon a hírek nem szólnak arról, hogy a krónikus soványsága miatt visszavonuló férfi jelenleg milyen fizikai állapotban van, ugyanis az 54 éves Jobs eredetileg ezért fogta magát kényszerpihenőre. Korábban sok elemző és befektető is hangot adott kétségeinek, mi szerint az Apple vezetője és alapítója olyannyira a vállalat arca lett az elmúlt évek során, hogy a betegsége megtépázhatja a cég hírnevét. Most azonban, hogy az Apple nélküle is láthatóan sikeresen működik, a részvényesek némiképp megnyugodhatnak.



[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2011/04/01/steve-jobs-visszatert/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]

További Kütyük

Hirdetés
Hirdetés

Népszerű

Hirdetés

Technokrata a Facebookon

IoT-Magazin.hu

Hirdetés

Kütyük

Dotkom

Műszaki-Magazin.hu

Hirdetés