Connect with us
Hirdetés

technokrata

2 milliónál jár az Xbox One

Smart home

2 milliónál jár az Xbox One

A Microsoft szerint rekord az eredmény, a Sony viszont még így is előrébb jár.

Kevesebb mint 3 hét, mindössze 18 nap kellett a kétmilliomodik Xbox One értékesítéséhez, ez azt jelenti, hogy  körülbelül napi 100 ezer darab talált gazdára az újdonságból. Az örömhírt maga a Microsoft jelentette be, szerintük ezzel rekordgyanús eladást értek el. A helyzet azért nem ennyire rózsás, a Playstation 4 például már átlépte a 2,1 milliós számot is, így ha rekordról nem is, de egy korrekt, dicséretes eredményről azért mindenképpen beszélhetünk.

xbox-one-gamescom1

Az biztos, hogy rendkívül szoros karácsonyi szezonra készülhetünk, a két konzol ugyanis olyannyira fej-fej mellett halad, hogy egy nagyobb akció akár meg is fordíthatja az állást az egyes országokban.



[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/smart-home/2013/12/12/2-millional-jar-az-xbox-one/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]

További Smart home

Hirdetés

Népszerű

Hirdetés

Technokrata a Facebookon

IoT-Magazin.hu

Hirdetés

Kütyük

Dotkom

Műszaki-Magazin.hu

Hirdetés