Kütyük
Még fényesebb képernyőt kaphatnak az iPhone-ok
Az Apple saját kijelzőt készít egy titkos laborban.
A cupertinói gyártó a képernyők miatt jelenleg ki van szolgáltatva külső beszállítóknak, hiszen a Samsung, a Sharp és a Japan Display is gyárt nekik paneleket. Most azonban saját lábra állhat a híres iPhone gyártó, ugyanis állítólag már fejleszti saját technológiáját egy titkos tajvani laborban.
A Bloomberg információi szerint 50 mérnök dolgozik az új iPhone és iPad kijelzőkön, melyek vékonyabban, könnyebbek és nem utolsó sorban fényesebbek lesznek, mint a jelenleg használt egységek.
Már hallhattunk pletykákat arról, hogy az Apple hamarosan OLED képernyőkre vált, így lehet, hogy összekapcsolódik a két hír. Sokan azonban azt állítják, hogy az új OLED kijelzőket a Samsung szállítja majd az Apple-nek, tehát egyelőre még túl sok a ködös részlet ide kapcsolóan.
Forrás: Bloomberg
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2015/12/15/meg-fenyesebb-kepernyot-kaphatnak-az-iphone-ok/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]






