Kütyük
iPhone – Minden marad a régiben
A Morgan Stanley elemzője szerint az Apple csak az iPhone 5S-t mutatja be idén.
Sokan sokfélét pletykálnak az idén bemutatkozó iPhone-ról. Van aki szerint nem is egy Apple mobil mutatkozik be idén, hanem egy, az iPhone 5-höz hasonló 4″-es és egy, a Galaxy Note-ot ostromló 5″-es modell alkotná az idei palettát. A Morgan Stanley elemzője, Katy Huberty szerint ugyanakkor az idei év nem tartogat nagy meglepetéseket Apple fronton, ősszel, folytatva az eddig megszokott ütemtervet, az iPhone 5S mutatkozik majd be.
Katy rámutat, hogy bár az Apple részvényei mindig azután kezdtek el esni, hogy az aktuális készülék piacon volt már legalább 3-4 hónapja. Függetlenül attól, hogy az az eredeti készülék “feltuningolt” S verziója volt, vagy egy ténylegesen új eszköz. Szerinte ezért az Apple nincs rákényszerítve a teljesen új mobilra, így a már megszokott külsőbe építhetik be az új, fejlettebb hardvert Cupertinóban.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2013/02/05/iphone-minden-marad-a-regiben/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]






