Kütyük
Nem kap több megapixelt a következő iPhone
A Yuanta Securites Investment Consulting elemzője szerint a megapixelek terén nem lesz változás az idei iPhone-okban.
Az iPhone 6 érkezésénél is több megapixel vártunk, mint a jelenlegi 8 MP a kameraszenzorokat illetően, de ehelyett csak optikai képstabilizálást (iPhone 6 Plus) és számos szoftveres kiegészítőt kaptunk. Ez nem feltétlenül baj, hiszen a képek készítése és a készülék szoftveres utómunkája rendkívül gyors.
Elemzők szerint azonban az idei modellek sem kapnak több pixelt a kamerákba, és a javulás szintén szoftver téren lesz, mely által a fókuszidő és az utómunka fog javulni. A következtetést Jeff Putól olvashattuk a Yuanta Securites Investment Consulting egyik elemzőjétől, aki a kamerákat szállító Largan Precision Company pénzügyi előrejelzéseiből írta le feltevését.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2015/02/10/nem-kap-tobb-megapixelt-a-kovetkezo-iphone/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]






