Kütyük
Úgy veszik az iPhone 7 Plus-t, mintha nem lenne holnap
Még az Apple sem számított ilyen érdeklődésre.
Az iPhone 7 bemutatása előtt sokan úgy gondolták, hogy az idei évi iPhone-ok unalmasak, a felhasználók számára érdektelenek lesznek. Nos, úgy tűnik ez egyáltalán nincs így, sőt! Bár összesítve csökkentek az iPhone eladások, a korábban kissé partvonalon lévő Plus sorozat új erőre talált. A legújabb információk alapján ugyanis maga az Apple sem számított arra, hogy a duál kamerával érkező iPhone 7 Plus iránt ekkora lesz az érdeklődés, így félő, hogy a karácsonyi szezonig képtelenek lesznek kielégíteni az igényeket.
Ez a probléma nem érinti a “hagyományos” iPhone 7-et, a kisebbik iPhone iránti érdeklődésre ugyanis időben felkészült a kaliforniai vállalat. A 7 Plus sikere valószínűleg az új kamerában rejlik, ez ugyanis az első alkalom, hogy a nagyobbik verzió olyan, látványos funkciót is tud, amelyért a megnövelt kijelzőn túl is megéri kifizetni érte a plusz pénzt.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2016/10/27/ugy-veszik-az-iphone-7-plus-t-mintha-nem-lenne-holnap/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]






