Kütyük
Nagy dolgokra készül a Huawei
Szeptember elsején tartják az őszi rendezvényüket, sok újdonságra számíthatunk.
A jövő hét végén, azaz szeptember másodikán veszi kezdetét az ősz legnagyobb tech-konferenciája, az IFA. A berlini rendezvényre nem meglepő módon elég nagy erőkkel készülnek a gyártók. Nem kivétel ez alól a Huawei sem, a kínai vállalat pedig a megnyitó előtti napon, azaz szeptember 1-én tartja a rendezvényét.
Erről most meghívót is küldtek a szerencséseknek, így biztosak lehetünk a dátumban. Az biztos, hogy sok újdonsággal készülnek, a meghívón szereplő felirat ugyanis arra utal, hogy felülmúlják majd az elvárásokat. Információk szerint tervben van egy új okostelefon-sorozat is, ám a készülékekről még csak pletykák vannak, hivatalos megerősítés nem érkezett. Emellett szeptember 1-én számíthatunk még az új phabletjüknek, a Mate 9-esnek a leleplezésére is, de egy új okosóra bemutatására is nagy esély van.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2016/08/24/nagy-dolgokra-keszul-a-huawei/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]






