Kütyük
Duplázhat az Apple
Kétszer annyi RAM kerülhet az új modellbe.
Szeptemberben megismerjük az új iPhone-t, ami várhatóan iPhone 6S néven debütál majd. Épp ezért nem véletlen, hogy az Apple főhadiszállásán már javában tesztelik a készülő modellcsaládot, így például különböző bechmark teszteknek is alávetik az eszközöket.
Az egyik ilyen alkalmazás a Geekbench 3, aminek az adatbázisában most szemfülesek felfedezték az A9-es processzorral piacra kerülő modellt. A tesztek alapján nemcsak az új processzor lesz az újdonság a mobil belsejében, hiszen a RAM méretét is megduplázza az Apple, 1 GB helyett mostantól 2 GB áll majd a programok rendelkezésére. Ez megegyezik az iPad Air 2-ben található mennyiséggel.
Bár a hardver papiron jelentősen gyengébb az androidos csúcsmodellekében találhatóknál, az Apple híres az optimalizálásról, így a kétmagos készülék minden bizonnyal az okostelefonok élvonalában versenyez majd.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2015/08/17/duplazhat-az-apple/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]






