Kütyük
Óriás Galaxy S6 jöhet
Tovább nő a legjobb Samsung mobil.
A Samsung jelenlegi csúcsmodellje a Galaxy S6 egyáltalán nem számít apróságnak. Ez a tény azonban nem túlságosan érdekli a Samsungot, hiszen most az iPhone 6 Plus mintájára egy nagyobb verzión dolgoznak most, mely várhatóan az S6 Plus nevet kapja majd.
A nem túl kreatív névválasztás mellett azért érdekességek is lesznek a készülékben, hiszen az 5,5″-es QuadHD felbontású AMOLED képernyő mögött egy hatmagos Snapdragon 808 processzor rejtőzik majd, azaz a megjelenítésre és a teljesítményre nem lesz majd panasz.
A bemutató dátumát egyelőre homály fedi, ám a legújabb információk szerint már az elkövetkező hetekben megismerhetjük a telefont.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2015/06/04/orias-galaxy-s6-johet/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]






