Kütyük
Biztonságosabb lehet az Android következő kiadása
Sokat fejleszthet az Android biztonsági megoldásain a Google.
Bár az átlagfelhasználók körében töretlen az Android népszerűsége, a Google rendszerét biztonsági hiányosságok miatt kevés cég használja, a vállalatok inkább az Apple platformjára esküsznek. A The Information értesülései szerint ezért a Google mérnökei most a biztonságra helyezik a hangsúlyt és a rendszer következő kiadása már minden téren felveszi majd a versenyt a BlackBerry-vel és az iOS-szel.
Az új rendszer bemutatóját egyelőre homály fedi, elképzelhető, hogy a Google már a júniusi I/O konferencián megmutatja az újdonság egy korai kiadását. Az Android biztonsági hibáit már a Samsung is felismerte, a dél-koreai vállalat ezért a saját KNOX nevű megoldásával próbálta meg felkelteni a nagyvállalatok figyelmét.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2014/03/27/biztonsagosabb-lehet-az-android-kovetkezo-kiadasa/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]






