Connect with us
Hirdetés

technokrata

Mobiltöltő üzemanyagcellát dob piacra a Toshiba

Kütyük

Mobiltöltő üzemanyagcellát dob piacra a Toshiba

Metanolt és vizet használ a hordozható eszközök töltéséhez a japán gyártó új eszköze.

A hordozható eszközöket metanol és víz segítségével újratöltő üzemanyagcellákat dob piacra Japánban a Toshiba. A cellák a cég szerint megháromszorozhatják a mobiltelefonok, az mp3 lejátszók és más eszközök akkumulátor idejét.

#img2#

A Dynario nevű alternatív töltőket egy USB kábel segítségével lehet majd összekötni az eszközökkel. A töltő és a különböző kiegészítő alkatrészei 195 dollárba fognak kerülni, de a tulajdonosainak metanolt is kell majd vásárolniuk a különböző készülékeik feltöltéséhez, melyből, egy ötszöri újratöltést lehetővé tevő adag körülbelül húsz dollárba kerül.

Az alternatív töltőket a hónap végétől lehet majd megrendelni a Toshiba internetes boltjából.  Dynario-t összesen háromezer példányban fogják forgalomba hozni, de abban az esetben, ha a termék sikert arat a vásárlók körében, a japán cég nagyobb mennyiségben is gyártani kezdi majd, írja a BBC.

Tovább
Hirdetés
Kapcsolódó cikkek


[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2011/04/01/mobiltolto-uzemanyagcellat-dob-piacra-a-toshiba/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]

További Kütyük

Hirdetés
Hirdetés

Népszerű

Hirdetés

Technokrata a Facebookon

IoT-Magazin.hu

Hirdetés

Kütyük

Dotkom

Műszaki-Magazin.hu

Hirdetés