Kütyük
Külföldi nyaralás? Vodafone Passport!
Vodafone Passport: Horvátországban és Törökországban is.
A Vodafone Magyarország a nyáron tovább bővítette azon hálózatok körét, melyekben használható a Vodafone Passport. Tavasztól minden Európai Uniós országban igénybe vehető a szolgáltatás, ezúttal azonban két olyan új ország került be a listába, melyek még nem EU tagok, de közkedvelt turisztikai célpontok: Horvátország és Törökország.
A Vodafone Passport egyedülálló roaming tarifa, mely díjmentes regisztrációt követően biztosítja, hogy az ügyfél – kapcsolási díj mellett – a Vodafone Magyarország hálózatán megszokott díjszabásának és számlázási egységének megfelelő tarifával telefonáljon. A Vodafone Passport használata esetén hívásfogadáskor nincs forgalmi díj, a hívott fél csak kapcsolási díjat fizet.
Az utólag fizető ügyfelek immár 33, a prepaid ügyfelek pedig 28 hálózatban használhatják a Vodafone Passportot.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2007/07/11/kulfoldi-nyaralas-vodafone-passport/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]




