Connect with us
Hirdetés

technokrata

Mobilt loptak, levágták a végtagjaikat

Kütyük

Mobilt loptak, levágták a végtagjaikat

Fegyvereket és mobiltelefonokat lopott az négy fiatal férfi, akinek végtagjait büntetésből amputálták Szomáliában.

Szomália fővárosában, a radikális iszlám vallású al-Shabab milícia elfogott négy tolvajt, akik fegyvereket és mobiltelefonokat zsákmányoltak. A katonaság egyik vezetője, Ali Mohamed Hussien elmondta, hogy a négy férfit letartóztatták, elítélték és mindegyiküknek a jobb karját és a bal lábát levágták.

Szemtanúk szerint a csonkítást Mogadishu északi részén, nagy tömeg előtt, eltakart arcú emberek végezték macsétákkal. A négy síró elítélt fiatal közül néhányuk még tinédzsernek látszott. Az Amnesty International emberi jogokat védő szervezet elítélte a tettet, és kínzásnak nevezte.

Tovább
Hirdetés
Kapcsolódó cikkek


[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2011/04/01/mobilt-loptak-levagtak-a-vegtagjaikat/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]

További Kütyük

Hirdetés
Hirdetés

Népszerű

Hirdetés

Technokrata a Facebookon

IoT-Magazin.hu

Hirdetés

Kütyük

Dotkom

Műszaki-Magazin.hu

Hirdetés