Kütyük
Exkluzív élőfotók: 3 megapixeles, érintőkijelzős GPS okostelefon!
Sikerült lencsevégre kapnunk a Mio A701 sokak által várva várt utódmodelljét – következzen hát a fotóbemutató!
Mint ismeretes, a Mio nemrégiben jelentette be a nagysikerű A701 kistestvérének tekinthető A501-es modellt, a most érkezett A702 pedig értelemszerűen az A701 közvetlen utódmodellje. A Mio A702 rengeteget változott az A701-hez képest.


Itt van rögtön az az örömteli változás, hogy eltűnt a készülék tetejéről az a bizonyos jól ismert kidudorodás, ezenkívül pedig fontos újdonság, hogy a kijelző alatt most már nem csak néhány fontosabb kezelőszerv, hanem egy komplett billentyűzet is helyet kapott.

[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2007/10/10/exkluziv-elofotok-3-megapixeles-erintokijelzos-gps-okostelefon/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





