Kütyük
Divat a djuice – már háromszázezer fiatal azonos mobilon
Minden tervezettnél nagyobb ütemben gyarapodik a djuice előfizetők száma.
A Pannon GSM fiataloknak szóló szolgáltatását a bevezetése után egy évvel már háromszázezren veszik igénybe. A karácsonyi vásár siker-sztorijának számít a djuice.
Átlagban naponta ezer fővel gyarapszik a djuice ügyfelek tábora. A Pannon GSM terméke iránti kereslet meghaladja a tervezett eladási számokat. A 2003-ban bevezetett márka tábora december elejére meghaladta a háromszázezer főt.
˝A fiatalok különösen jól fogadják a divatszámba menő új márkát. Az első hónap ingyen SMS-küldési lehetősége egyértelmű sikert aratott a piacon˝ – értékelte a djuice helyzetét Somlyai Dóra, a Pannon GSM kommunikációs igazgatója.
A djuice túl van a márka klubjának – a djuice Xtrának – első saját könnyűzenei rendezvényén: a djuice-sok zártkörű party-n és dj-parádén ünnepelték az első születésnapot.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2004/12/21/divat-a-djuice-mar-haromszazezer-fiatal-azonos-mobilon/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





