Kütyük
Öt új Tegra játékot jelentett be az NVIDIA
Az öt cím kifejezetten a mobil platformokra készülnek és rendesen meg fogják izzasztani a négymagos készülékeket.
Az NVIDIA a Mobile World Congress-en jelentette be, hogy öt új címmel fog hamarosan jelentkezni, melyeket kifejezetten a négymagos Tegra processzorokhoz írtak. Persze más processzorokkal is működni fognak, de ettől még az NVIDIA gyermekei lesznek és nem a Qualcomm-é. Az öt cím, mely órákra le fog kötni minket: Burn Zombie Burn, Blood Mansion, CODEX: The Warrior, Dead on Arrival 2 és a RU Golf.
Az új játékok maximálisan ki fogják használni a Tegra 4i adta lehetőségeket és elképesztő grafikával fognak rendelkezni, ezzel egy új szintre is emeli az NVIDIA a mobil eszközökön való játszást.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2013/02/27/ot-uj-tegra-jatekot-jelentett-be-az-nvidia/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]











