Connect with us
Hirdetés

technokrata

Triple play csomagok a T-Mobile-tól

Kütyük

Triple play csomagok a T-Mobile-tól

Telefonálást, internetezést és mobiltévézést egy havi díjért kínáló mobil 3play díjcsomagok a hazai piacon elsőként a T-Mobile-tól.

A T-Mobile 2009. május 1-jétől a hazai mobilpiacon elsőként 3play díjcsomagokat vezet be, amelyek a havi díj ellenében egyszerre biztosítják a telefonálás, az internetezés és a mobiltévézés lehetőségét. Ráadásul a MédiaMánia díjcsomagok a kedvező, teljes egészében leforgalmazható havi díjakon felül díjmentes SMS-eket, adatforgalmat és mobiltévézési lehetőséget is tartalmaznak.

A négy MédiaMánia csomag (MédiaMánia S, MédiaMánia M, MédiaMánia L, MédiaMánia XL) teljes egészében belföldi telefonálásra és belföldi SMS-ek küldésére felhasználható havi díjakkal vehető igénybe, és a csomagok percdíjai is előnyösek.

A MédiaMánia díjcsomagokban a T-Mobile Mobil TV alap csomagja érhető el, 14 tv-csatornával, így belföldön többek között akár az RTL Klub, az m1, m2, a Duna Tv, a TV6, a Viva Tv vagy az Eurosport adása is nézhető az arra alkalmas mobilon. A belföldi adatforgalommal pedig akár az internet vagy a WAP is böngészhető, és e-mailezni is lehet, így pl. a mobiltelefonnal elkészült képeket, videókat akár elküldve, akár a világhálóra feltöltve a T-Mobile-osok élményeiket könnyedén megoszthatják másokkal is.



[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2011/04/01/triple-play-csomagok-a-t-mobile-tol/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]

További Kütyük

Hirdetés

Népszerű

Hirdetés

Technokrata a Facebookon

IoT-Magazin.hu

Hirdetés

Kütyük

Dotkom

Műszaki-Magazin.hu

Hirdetés