Kütyük
Új kommunikátor: Nokia E90i – 5 megapixel, 8 GB…
A finnek hamarosan fel fogják varrni a jelenlegi kommunikátor ráncait.
Jól értesült források szerint a Nokia várhatóan idén ősszel leplezi majd le a legújabb kommunikátorát, melynek kereskedelmi forgalmazása minden valószínűség szerint decemberben fog megkezdődni.
Az új modell a keresztségben a Nokia E90i nevet kapta, melyből könnyen kikövetkeztethető, hogy ezúttal nem egy vadonatúj készülékhez van szerencsénk, hanem a jelenleg is kapható Nokia E90 módosított változatáról. A kommunikátor designja alapvetően nem sokat fog változni, tehát marad a dupla kijelzős, dupla billentyűzetes, szétnyitható kialakítás, azonban az E90i már valamivel vékonyabb az E90-nél.
Lényeges változás, hogy a Nokia 8 GB belső memóriát szerel az E90i-be, a jó öreg 3 megapixeles kamera pedig nyugdíjba vonul és átadja a helyét egy vadonatúj, 5 megapixeles fényképezőgépnek. Egyelőre ennyit lehet tudni az E90i-ről – kíváncsian várjuk a további fejleményeket (és persze az első kémfotókat)!

[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2008/07/16/uj-kommunikator-nokia-e90i-5-megapixel-8-gb/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





