Kütyük
Elképesztő: digitális polc – SMS megjelenítéssel
Ha egy designernek elszabadul a fantáziája, bizony őrült dolgokra lesz képes.
Az olaszországi Milánóban megrendezett Nemzetközi Bútorkiállításon debütált a világ első olyan könyvespolca, mely nem egyszerűen csak könyvek tárolására alkalmas, hanem akár arra is, hogy megjelenítse az éppen beérkezett SMS üzeneteinket.

A Jean Louis Frechin által tervezett és WaSnake névre keresztelt készség négy darab, fából készült, vízszintes polc résszel rendelkezik, melyek között műanyag redők teremtenek kapcsolatot, így amennyiben a vízszintes részeket különböző magasságba szereljük, a berendezés leginkább egy kígyóra emlékeztet.

A polc oldalán színes LED-ek sorakoznak, melyek nem csak mobiltelefonos üzenetek, hanem RSS információk megjelenítésére is képesek. Azt egyelőre nem tudni, hogy a WaSnake-kel mikor és milyen áron találkozhatunk majd a kereskedelmi forgalomban.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2008/05/20/elkepeszto-digitalis-polc-sms-megjelenitessel/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





