Connect with us
Hirdetés

technokrata

Lenyisszantották a Range Rover Evoque tetejét

Garázs

Lenyisszantották a Range Rover Evoque tetejét

Kabrióként mutatkozik be a Genfi Autószalonon a Range Rover Evoque.

Nyitott tetővel mutatkozik be a Genfi Autószalonon a Range Rover Evoque, hivatalosan csak tanulmányként. Tekintettel arra, hogy az újdonságon gyakorlatilag nincs tanulmányautós elem, szériagyártása bármikor elkezdődhetne. A hírek szerint még idén be is mutatkozik a végleges modell, a forgalmazás pedig jövő év elején kezdődik.

Az Evoque kabrió alapjait a háromajtós modell adja, vászonteteje a hátsó ülések mögötti műanyagelem alatt lapul. A Nissan Murano Convertible ellenfelének szánt autó a Land Rover reményei szerint teljesen új ügyfélkört szólíthat meg és csábíthat a márkához.

Várhatóan ugyanazokkal a motorokkal kerül piacra a kabrió, mint a zárt változatok, első- és összkerékhajtással is rendelhető lesz.



[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/garazs/2012/02/27/lenyisszantottak-a-range-rover-evoque-tetejet/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]

További Garázs

Hirdetés

Népszerű

Hirdetés

Technokrata a Facebookon

IoT-Magazin.hu

Hirdetés

Kütyük

Dotkom

Műszaki-Magazin.hu

Hirdetés