Connect with us
Hirdetés

technokrata

Jövőre új szuperautóval támad a McLaren

Garázs

Jövőre új szuperautóval támad a McLaren

A McLaren a hírek szerint már jövőre bemutatja új szuperautóját, a legendás F1 utódját.

Az MP4-12C csak a McLaren első “újkori” sportkocsija volt, az angol gyártó több új modellel is bővíti kínálatát. Több évre szóló stratégiát dolgozott ki a brit cég, az eredeti tervekhez képest mégis gyorsít egy kicsit: a legendás F1 szuperautó utódja már jövőre bemutatkozhat.

Ez a tervezettnél egy évvel korábbi premiert jelent, valószínűleg a húszéves évforduló miatt pörgeti fel magát a McLaren. Az új modellt P12 kódnéven fejlesztik, alapjait az MP4-12C karbonszálas váza adja majd.

A középmotoros szuperautó várhatóan 800 lóerős motort kap, tömege nagyjából megegyezik majd az MP4-12C-ével. Mclarenes források “forradalmiként” emlegetik az autót.



[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/garazs/2011/10/19/jovore-uj-szuperautoval-tamad-a-mclaren/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]

További Garázs

Hirdetés

Népszerű

Hirdetés

Technokrata a Facebookon

IoT-Magazin.hu

Hirdetés

Kütyük

Dotkom

Műszaki-Magazin.hu

Hirdetés