Garázs
Hivatalos grafikákon a háromajtós Astra
Csak Frankfurtban mutatkozik be, de gyári számítógépes grafikákon már látható a háromajtós Astra.
Ősszel, a Frankfurti Autószalonon mutatkozik be az Opel Astra háromajtós változata, a GTC. Ez azonban csak az élő premier időpontja, a virtuális leleplezésre már június 7-én sor kerül, ennek felvezetéseként két számítógépes grafikát tettek közzé a korábban már leplezetlenül is lebukott autóról.
Tanulmányként már a Párizsi Autószalonon látható volt a kupés stílusjegyekkel bíró háromajtós, a végleges modell meglepően közel maradt hozzá. Csupán a lökhárítók alsó részét húzták hagyományosabbra, egyébként maradt a sportos karakter.
Ugyanazokkal a motorokkal lesz kapható a háromajtós Astra, mint ötajtós testvére. A közeljövőben várható a sportos OPC-változat érkezése is.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/garazs/2011/04/27/hivatalos-grafikakon-a-haromajtos-astra/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





