Kütyük
Máris javítja az új telefonját a HTC
Mostantól jobb képeket készít a telefon.
2013-ban jelent meg a One M7, azóta pedig már két ,külsőben igen hasonló utóddal lépett piacra a HTC. Hiába a szemkápráztató külső és az erős hardver, a One sorozat sosem jeleskedett a kamerában, a modellekben helyet foglaló egységek általában elmaradtak a konkurenciától. Ez alól sajnos nem kivétel a One M9 sem, a legújabb modell ugyanis több tesztben is elmosódott, élettelen képeket készített.
Mivel egy zászlóshajóról van szó, a tajvani gyártó érthető módon komolyan vette a kritikát és mindent megtesz a probléma elhárításának érdekében. Ahogy az a képen is látható, a szoftveres javításnál a fejlesztők igen alapos munkát végeztek, a két kép között ugyanis akkora az eltérés, mintha nem is ugyan az a telefon készítette volna. Arról még nincs információ, hogy az új szoftver mikor válik elérhetővé, ám a HTC-nek igyekeznie kell, ha az S6 mellett labdába akar rúgni.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2015/04/10/maris-javitja-az-uj-telefonjat-a-htc/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]






