Connect with us
Hirdetés

technokrata

Információk az érkezőben lévő PalmOne Tungsten T5-ről

Kütyük

Információk az érkezőben lévő PalmOne Tungsten T5-ről

A napokban felbukkantak a PalmOne egyik legújabb kéziszámítógépének az első kémfotói.


A Tungsten T5 típusjelzésű készülék a Tungsten T3 közvetlen utódjának tekinthető. A Palm IV-hez hasonlóan a T4-es modelljelölést is kihagyja a vállalat, ugyanis mint ismeretes, Ázsiában a négyes szám szerencsétlenséget jelent.

Különböző források szerint a PalmOne-féle Tungsten T5-ben egy nagy teljesítményű, 520 MHz-es működési frekvenciájú Intel XScale PXA270-es processzor teljesít szolgálatot, még pedig 128 MB RAM társaságában. A Cobalt Palm operációs rendszerre épülő újdonság folyadékkristályos kijelzője 320×480 pixeles felbontással büszkélkedhet, ezenkívül pedig elmondható, hogy a Tungsten T5 támogatja a Bluetooth és W-LAN vezeték nélküli adatátviteli technológiákat, SDIO kompatibilis bővítőhelyébe pedig SD (Secure Digital) és MMC (MultiMediaCard) memóriakártyák egyaránt behelyezhetők.

Amennyiben hinni lehet a pletykáknak, a PalmOne Tungsten T5 már idén novemberben világszerte megvásárolható lesz.

Tovább
Hirdetés
Kapcsolódó cikkek


[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/kutyuk/2004/09/08/informaciok-az-erkezoben-levo-palmone-tungsten-t5-rol/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]

További Kütyük

Hirdetés

Népszerű

Hirdetés

Technokrata a Facebookon

IoT-Magazin.hu

Hirdetés

Kütyük

Dotkom

Műszaki-Magazin.hu

Hirdetés