Garázs
2014-re várható az Audi A9
Három év múlva mutatkozhat be az Audi új csúcsmodellje, az A9.
Újabb luxuskupéval bővítené kínálatát az Audi, az A9-be a márka minden létező technikai extráját belegyömöszölnék. Mivel az A7 inkább szedánnak néz ki, az A9 valóban gömbölyűbb vonalvezetéssel készülne, legnagyobb ellenfele pedig házon belüli, a Porsche Panamera lenne – írtuk januárban.
Azóta kiderült néhány új részlet az autóról, az A8 alapjaira épülő újdonság az R8 mellett, Neckarsulmban készülne. Premierje 2014-re várható, egy évvel később kabrió is készülhet belőle.
Tekintettel arra, hogy 2014 még elég messze van, a motorokról kár lenne spekulálni, addig biztosan lesz néhány újdonsága az Audinak.
[fbcomments url="https://www.technokrata.hu/garazs/2011/05/18/2014-re-varhato-az-audi-a9/" width="800" count="off" num="3" countmsg=""]





