Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. jún. 16, 2024 15:36



Hozzászólás a témához  [ 423 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Következő
Mobil internet - TAPASZTALATOK! 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Laci_L írta:
kuncsaku írta:
Például én kínzom magam ... Akkor az ember netezne egyet, fórumozna, vagy bármit ...

Lehet olvasni is. Könyvet, újságot. :D
És még Net sem kell hozzá.


A net 1600 ft havonta. Ennyiért nem hiszem, hogy kapsz könyvet, vagy ha igen, akkor egyet. Az kb 2 nap. Állod a költségeket? továbbá mióta van net, még tévé újságot se kell venni, se hírújságot, semmit. Van még kérdés?


szer. márc. 17, 2010 21:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Most voltunk Balatonkeresztúron céges "borozáson". A Vodafone 3G sebességgel vágtatott, öröm volt nézni. Kollégámnak T-s mobilnetje van, de Balatonkeresztúron csak EDGE-el működött. Ennyit a szuper T-ről. Valóban Vodafone a király Balatonon.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára panama-boy csüt. márc. 18, 2010 6:46-kor.



szer. márc. 17, 2010 21:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Nagy változás történt a Balatonnál mobilnet fronton: Eddig a t volt toronymagasan a leggyorsabb, de néhány napja eléggé ingadozó lett a szolgáltatásuk (még a vállalt minimum értékeket sem tudja időnként).
Ezzel szemben a Vodafone az eddigi 3. helyből az elsőre ugrott: 100-as ping érték mellett bármikor hozza a 4-5 Megabit/sec-es értékeket, még hétvégén is. A Pannon maradt ugyanolyan gagyi, mint volt.


szer. márc. 17, 2010 20:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11894
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Például én kínzom magam ... Akkor az ember netezne egyet, fórumozna, vagy bármit ...

Lehet olvasni is. Könyvet, újságot. :D
És még Net sem kell hozzá.


szer. márc. 17, 2010 16:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
club írta:
Igen, egy gond van velük: Még akkor is két évet alá kell írni, ha nincs szükséged modemre.


Sajnos igen, viszont így kapsz 10% kedvezményt a havidíjból...


szer. márc. 17, 2010 11:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Macika írta:
Tegnap bő 3 órát kellett várnom mozdulatlanul, az autómban ülve (ki is szállhattam volna, de hideg szél fújt).


Ilyen messze parkoltál le a lakástól? :lol:

Anno munkába menet/jövet én is nézegettem szauszpark epizódokat a villamoson, a P990i kijelzője elég nagy hozzá :)


kedd márc. 16, 2010 9:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
csab2 írta:
panama-boy írta:
Mkrys írta:
Pár youtube-os video mobilon és elfogyott.


Tök őszintén, ki az a barom, aki mobilkijelzőn kínozza magát youtube videókkal? :D

Lassan már minden tininek van PC-je, vagy legalább is netbookja.

Nos én sem vagyok az egérmozi feltétlen híve, de azért én is néztem már meg a telefonomon pár South Park részt és azt kell mondjam elviselhető volt. Pedig az én telefonom kijelzője csak 2,4". A 3 - 3,5" vagy még nagyobb kijelzők pedig még alkalmasabbak e célra. Arra, hogy az ember egy-két Youtube-os videót megnézzen meg főleg.
Tegnap bő 3 órát kellett várnom mozdulatlanul, az autómban ülve (ki is szállhattam volna, de hideg szél fújt).

NAGYON jól jött, hogy még jó régen rámásoltam az N97-re pár filmet, kijött kettő is belőle.
A hang meg a BT-kihangosítón keresztül (CK-600) szólt mind a 6 hangszórón.
Élvezhető volt...


hétf. márc. 15, 2010 17:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
panama-boy írta:
Mkrys írta:
Pár youtube-os video mobilon és elfogyott.


Tök őszintén, ki az a barom, aki mobilkijelzőn kínozza magát youtube videókkal? :D

Lassan már minden tininek van PC-je, vagy legalább is netbookja.

Nos én sem vagyok az egérmozi feltétlen híve, de azért én is néztem már meg a telefonomon pár South Park részt és azt kell mondjam elviselhető volt. Pedig az én telefonom kijelzője csak 2,4". A 3 - 3,5" vagy még nagyobb kijelzők pedig még alkalmasabbak e célra. Arra, hogy az ember egy-két Youtube-os videót megnézzen meg főleg.


hétf. márc. 15, 2010 16:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
off: azaz 5110 volt! :wink: a 3210 elég hamar lemerült újkorában is.


hétf. márc. 15, 2010 12:01
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Valami azért nekem mégiscsak azt súgja, hogy Panamasrác nem 3210-el nyomul megelégedvén a telefon hívás és sms funkciójával és az egyhetes készenléti idővel.


hétf. márc. 15, 2010 11:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Igen, azt kár felvetni, hogy kit, mit, miért csinál! Ha nézi, hadd nézze! Pl. maga a fórumozás is tök értelmetlen tevékenység, ha onnan nézzük, hogy sokkal kellemesebb lenne a szesöl szigeteken nyaralni, vagy épp kanada érintetlen tájain agarászni.


hétf. márc. 15, 2010 1:35
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Például én kínzom magam. Tegyük fel, hogy utazok vonaton, vagy éppen buszon. De azt is feltételezhetjük, hogy látogatóba megyek valahová, ahol a kötelező etikett után nyugovóra tér az ember (idős szülőknél vagy bárhol vendégségben), de valójában még nem megy az alvás. Akkor az ember netezne egyet, fórumozna, vagy bármit. Hallottam, hogy valaki komplett másfél órás filmet néz mobilon és nem is kevés ember. Én nem nézem le őket, csak nem követem a példájukat. Különben én se vagyok aktív jutubos, de ha valaki küld emailban egy linket, akkor arra rákattintok és megnézem. Mert mire hazamegyek, elfelejteném.

A mobilvideózás az egy dolog az önkínzásra. De ugyanilyen önkínzás a mobilnet, a mobiloffice és minden mobilbigyó.


hétf. márc. 15, 2010 0:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Mkrys írta:
Pár youtube-os video mobilon és elfogyott.


Tök őszintén, ki az a barom, aki mobilkijelzőn kínozza magát youtube videókkal? :D

Lassan már minden tininek van PC-je, vagy legalább is netbookja.


vas. márc. 14, 2010 21:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. szept. 01, 2006 9:06
Hozzászólások: 81
Hozzászólás 
panama-boy írta:
Annyira nem gond ez, hiszen az ember általában nem félévre vesz internetet, hanem hosszú távra. Ha pedig olcsóbb lesz majd valamikor a mobilnet, akkor 1 év múlva válthatsz tarifát is. Attól pedig nem tartok, hogy a T valaha olcsóbb lesz, mint a Voda. :D

Azt se felejtsd el, hogy a két év hűségért cserébe 1 éven keresztül 5 rugóért kapsz 8 GB-ot, majd 128/128 kbit/s-ra korlátozzák a sebességet és nem 64/64 kbit/s-ra, mint korábban. Hol kapsz 5 rugóért 8 GB-ot? Vagy akár 6 ezerért?


Azt azért ne felejtsük el, hogy az elmúlt pár évben a nagy akciók után mindig módosult az ÁSZF, és szinte mindig az előfizető kárára. Ok, h most 128/128, de mit csinálsz ha két hónap múlva 32/32 mint most a pannonnál? azzal már az msn is alig enged fel. A másik, ha nem kérem a modemet, mert nincs rá szükségem, akkor miért írjak alá hűséget? Milyen kedvezményt ad úgy? Nem adja vissza a modem árát, szal ebben az esetben hűséget aláíratni a semmiért nem szép dolog.

Mellesleg az internet telefonra csomaggal tényleg jó lenne kezdeni valamit, mert azok már pár éve nem változtak... A multimédia csomag meg kezd elavult lenni, 200 mega manapság semmire se elég. Pár youtube-os video mobilon és elfogyott.


vas. márc. 14, 2010 15:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
club írta:
kuncsaku írta:
...Aztán kiderült, hogy csak usb sticken működik a dolog... komolyan mondom néha azt hiszem, hogy ez nem az európai únió, hanem valami eldugott sivatagbéli putri ország.


Valami nem kerek nekem a fentiekben. Ha nem tetszik az USB cucc, fogod, kiveszed belőle a SIM kártyát, átteszed egy olyan készülékbe, amilyenbe akarod, és internetezel vele. Vagy azt szeretted volna, hogy a meglévő (idegen szolgáltatónál lévő) mobil előfizetésedre aktíválják a mobilnetet?
Ez egyébként az Invitel Pannon-os akciója?


Így van, Invitel-Pannon és azt szerettem volna, hogy a meglévő, Voda simemmel menjen a dolog. Ennek a kijelentésnek az alapján gondoltam:

"Használható az arra alkalmas mobiltelefon-készülékeken, laptopon, illetve asztali PC-n egyaránt."

De ha én Vodás vagyok, akkor nem használhatom, csak pl dual simes megoldással, vagy 2 telefonnal. Egyikkel se szeretném.


szomb. márc. 13, 2010 18:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
...Aztán kiderült, hogy csak usb sticken működik a dolog... komolyan mondom néha azt hiszem, hogy ez nem az európai únió, hanem valami eldugott sivatagbéli putri ország.


Valami nem kerek nekem a fentiekben. Ha nem tetszik az USB cucc, fogod, kiveszed belőle a SIM kártyát, átteszed egy olyan készülékbe, amilyenbe akarod, és internetezel vele. Vagy azt szeretted volna, hogy a meglévő (idegen szolgáltatónál lévő) mobil előfizetésedre aktíválják a mobilnetet?
Ez egyébként az Invitel Pannon-os akciója?


szomb. márc. 13, 2010 16:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Engem meg felhív a jómultkoriban a kanócos netszolgáltatóm, hogy van egy rendkívüli ajánlatuk. Mindössze 1200 ft-ért 12 hónapig akciósan (csak nekem mert raj vagyok) adnak 1 giga forgalmú mobilnetet és 12 hónap elteltével is csak 2000 ft-ra módusul a havidíj. A mindenit, be is sóztam magam érte, mivel a redvás Voda 1600 ft-ot kér a 100 megáért, tehát a hülyének is megéri 1200-ért az egy libagiga. Aztán kiderült, hogy csak usb sticken működik a dolog... komolyan mondom néha azt hiszem, hogy ez nem az európai únió, hanem valami eldugott sivatagbéli putri ország.


szomb. márc. 13, 2010 16:14
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Az "internet telefonhoz" csomagjaikkal is kezdhetnének valamit, mert nevetséges, hogy 100mbyte adatforgalomért 1.600 Ft-ot kérnek. :evil:


szomb. márc. 13, 2010 15:11
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Annyira nem gond ez, hiszen az ember általában nem félévre vesz internetet, hanem hosszú távra. Ha pedig olcsóbb lesz majd valamikor a mobilnet, akkor 1 év múlva válthatsz tarifát is. Attól pedig nem tartok, hogy a T valaha olcsóbb lesz, mint a Voda. :D

Azt se felejtsd el, hogy a két év hűségért cserébe 1 éven keresztül 5 rugóért kapsz 8 GB-ot, majd 128/128 kbit/s-ra korlátozzák a sebességet és nem 64/64 kbit/s-ra, mint korábban. Hol kapsz 5 rugóért 8 GB-ot? Vagy akár 6 ezerért?


szomb. márc. 13, 2010 7:28
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
panama-boy írta:
Új Vodafone mobilinternet tarifák:

http://www.vodafone.hu/microsite/mobili ... lofiz.html

A csomagban foglalt belföldi adatmennyiség fölött a letöltési/feltöltési sebesség 128/128 kbit/s az adott számlázási ciklus lezárultáig.


Igen, egy gond van velük: Még akkor is két évet alá kell írni, ha nincs szükséged modemre.


pén. márc. 12, 2010 22:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Új Vodafone mobilinternet tarifák:

http://www.vodafone.hu/microsite/mobili ... lofiz.html

A csomagban foglalt belföldi adatmennyiség fölött a letöltési/feltöltési sebesség 128/128 kbit/s az adott számlázási ciklus lezárultáig.


pén. márc. 12, 2010 21:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. márc. 01, 2010 18:35
Hozzászólások: 1
Hozzászólás mobil internet probléma
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Nokia E-65 mobilinternet témában.
Azt tapasztaltam, hogy internetezés során valahol, valmilyen formában telítődik a memóriája a telefonnak és nem tölt be semmit egy idő után.

Folyamatosan kiírja, hogy töröljek néhány alkalmazást, de hol és hogyan azt nem vágom.

Okos emberek segítsetek legyetek szívesek!!!!

köszi

Laci


hétf. márc. 01, 2010 20:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
panama-boy írta:
Macika írta:
Megint abba a hibába esel, mint máskor is, hogy NEM ismersz a T-mobilon kívül más szolgáltatót, de azért fikázod őket ezerrel.


Tévedsz Macikám, de még mekkorát (mint sokszor amúgy). Már akkor Pannonos voltam, amikor az emberek zöme ebben az országban még Trabanttal robogott a munkába és az emberek úgy tekintettek a mobilra, mint ha az a Columbia űrsikló fedélzeti számítógépe lenne. Sokáig voltam Pannonos, de napokon át mesélhetném neked, hogy mennyire nem voltam velük megelégedve. Nem csak a T-t ismerem, mert amúgy Vodás (is) vagyok, és azt kell mondanom, hogy az apró kis bizbazoktól eltekintve semmi gondom a T-vel meg a Vodával. Szoval nyugodjál csak szépen bele abba, hogy van alapom fikázni a Pannont, mert van velük tapasztalatom bőven. Azt pedig nem csak én állítom, hogy a Pannon net minősége s-z-a-r, lassú és k...a drága. 6000,- Ft-ért a T-nél már kapok jó minőségű 7GB-os mobilnetet, a Vodánál 8GB-ot. Erre a Pannon meg ennyi zséért ad pofátlanul 5GB-ot. Hát dugja fel magának a Pannon az 5GB-ot ennyi pénzért!!! Az ár/érték arányt tekintve teljesen helyénvaló a kritika, még ha piszkálja is a kis csőrödet. Azt hiszem elég sok mindent tettem már le itt ebben a fórumban az asztalra, ha megnézed pl. a sok új telefonról szóló bemutató topicot, ebből kifolyólag megengedhetem magamnak azt, hogy kritikát is megfogalmazhassak azzal szemben, ami nekem nem tetszik. De egy fórumban ez így is van rendjén!
Ezt a Macikámozást hanyagoljuk, ha lehet.

Egyrészt 8 hónapja regisztráltál ide, ez a többiekhez képest - akik itt régen fórumozunk és 12-13 éve itt vagyunk - eléggé eltörpül.

Másrészt az Általad nyitott topicok egy része csak azért maradt bent, mert bár értelmetlen volt a megnyitásuk (kettőt be is zártam/töröltem), de kétségtelenül nem volt még olyan téma.
Erre jogot alapozni eléggé komolytalan, ne is haragudj.
Az Általad nyitott topicok jelentős része annyiból állt, hogy bekopiztad az adatokat és bemásoltál egy fotó linket, esetleg még odaírtad a kérdést is, hogy ki mit tud róla.
Több topicodban Te vagy szinte az egyetlen hozzászóló.

Ugyanakkor kétségtelen, hogy ezzel hoztál némi kis mozgolódást az eléggé ellanyhult fórumba.

Nem szeretem a versengést, semmi értelme nincs, kinek van hosszabb, vagy vastagabb, de az első mobiltelefonom hívószáma (a mai napig is élő, azaz lassan 16 éve használt) 30/401-6XX volt, aki kicsit is jártas a dolgokban, az tudja, hogy a T-nél a 3-assal kezdődő számsort megtartották a cégnek, négyessel kezdődőeket adták ki a plebsnek.
Ja, akkor még nem volt a Pannon szinte sehol, a nagyobb városokban volt lefedettség mindössze.

Akkor ha nekem korábban volt mobilom, akkor nekem nagyobb arcom lehet?
Aligha hiszem.

Amiket leírtál érveket, azokat átitatta az elfogultság, néhol az elvakultság.
Ezt kívántam mindössze szóvá tenni.


hétf. feb. 22, 2010 17:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Vagy ha esetleg volna T-s net előfizetésed is (ADSL, kábel vagy üvegszálas Optinet), akkor havi 2000 Ft-ot jóváírnak a mobil internet számlából.
Így emellé a 3990 Ft-os 3 GB-os RelaxNet M csak havi 1990 Ft-ba kerül.


hétf. feb. 22, 2010 15:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
tititi írta:
Üdvözlet mindenkinek! Tanácsot szeretnék kérni. Ha otthonra szeretnék mobil internetet, arra, hogy naponta elküldjek kb. tíz e-mailt, keresgéljek adatok, információk után az interneten, akkor melyik cég szolgáltatását ajánljátok? Ezek kb. milyen árban lehetnek? Nem töltök le játékfilmeket vagy zenét, de a munkámhoz gyakran meg kell néznem néhány perces interjúkat, filmeket. Köszönöm szépen!


Szerintem a Tréé a legjobb (hsdpa) lefedettség. Ezért én a 2000Ft-os, 500MB-ot ajánlom. Én is ezt használom a laptophoz, (a drótos net mellett.) Ha ennél több kell, akkor ott a relaxnetm, 4ropi/3GB.


hétf. feb. 22, 2010 13:25
Profil Honlap
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
tititi írta:
Üdvözlet mindenkinek! Tanácsot szeretnék kérni. Ha otthonra szeretnék mobil internetet, arra, hogy naponta elküldjek kb. tíz e-mailt, keresgéljek adatok, információk után az interneten, akkor melyik cég szolgáltatását ajánljátok? Ezek kb. milyen árban lehetnek? Nem töltök le játékfilmeket vagy zenét, de a munkámhoz gyakran meg kell néznem néhány perces interjúkat, filmeket.


A néhány perces interjúk/filmek miatt 'korlátlan' Pannon-t semmiképpen. A másik kettőnél viszont csak korlátos net van (3,4,7,8,14 GB havi forgalommal). Ott a korlátos csomagok között van olyan, hogyha túlléped a havi forgalmat, akkor a Vodafone 64/16 kbit/s-ra, a T 128 kbit/s-ra lassít be, de tovább nem számláz. A fentiekből kilogikázható, hogy melyiket ajánlom inkább...


hétf. feb. 22, 2010 13:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 22, 2010 12:57
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Üdvözlet mindenkinek! Tanácsot szeretnék kérni. Ha otthonra szeretnék mobil internetet, arra, hogy naponta elküldjek kb. tíz e-mailt, keresgéljek adatok, információk után az interneten, akkor melyik cég szolgáltatását ajánljátok? Ezek kb. milyen árban lehetnek? Nem töltök le játékfilmeket vagy zenét, de a munkámhoz gyakran meg kell néznem néhány perces interjúkat, filmeket. Köszönöm szépen!


hétf. feb. 22, 2010 13:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
panama-boy írta:
Azt hiszem elég sok mindent tettem már le itt ebben a fórumban az asztalra, ha megnézed pl. a sok új telefonról szóló bemutató topicot, ebből kifolyólag megengedhetem magamnak azt, hogy kritikát is megfogalmazhassak azzal szemben, ami nekem nem tetszik. De egy fórumban ez így is van rendjén!


Ha nem te nyitottad volna ezeket, akkor nyitották volna mások. Most hatalmasat zuhantál a szememben, bár gondolom ez cseppet sem érdekel. Ennek semmi értelme nem volt, csak magadat minősítetted.

Kár.


vas. feb. 21, 2010 23:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Macika írta:
Megint abba a hibába esel, mint máskor is, hogy NEM ismersz a T-mobilon kívül más szolgáltatót, de azért fikázod őket ezerrel.


Tévedsz Macikám, de még mekkorát (mint sokszor amúgy). Már akkor Pannonos voltam, amikor az emberek zöme ebben az országban még Trabanttal robogott a munkába és az emberek úgy tekintettek a mobilra, mint ha az a Columbia űrsikló fedélzeti számítógépe lenne. Sokáig voltam Pannonos, de napokon át mesélhetném neked, hogy mennyire nem voltam velük megelégedve. Nem csak a T-t ismerem, mert amúgy Vodás (is) vagyok, és azt kell mondanom, hogy az apró kis bizbazoktól eltekintve semmi gondom a T-vel meg a Vodával. Szoval nyugodjál csak szépen bele abba, hogy van alapom fikázni a Pannont, mert van velük tapasztalatom bőven. Azt pedig nem csak én állítom, hogy a Pannon net minősége s-z-a-r, lassú és k...a drága. 6000,- Ft-ért a T-nél már kapok jó minőségű 7GB-os mobilnetet, a Vodánál 8GB-ot. Erre a Pannon meg ennyi zséért ad pofátlanul 5GB-ot. Hát dugja fel magának a Pannon az 5GB-ot ennyi pénzért!!! Az ár/érték arányt tekintve teljesen helyénvaló a kritika, még ha piszkálja is a kis csőrödet. Azt hiszem elég sok mindent tettem már le itt ebben a fórumban az asztalra, ha megnézed pl. a sok új telefonról szóló bemutató topicot, ebből kifolyólag megengedhetem magamnak azt, hogy kritikát is megfogalmazhassak azzal szemben, ami nekem nem tetszik. De egy fórumban ez így is van rendjén!


vas. feb. 21, 2010 13:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
Macika írta:
Aki annyira árérzékeny, hogy szempont neki a mínusz 1-2e Ft havonta, az vegye tudomásul, hogy ez az ára itt, Balkánisztánban az olcsó(bb)ságnak. A hűségre kötelezettség.
Ez nem kötelező, mindenki szabadon mérlegelheti, hogy bedől-e a mézes madzagnak és utána összeszorított fogakkal nyögi a 12/24 hónapot és vagdossa a centit, vagy eszében sincs hűséget vállalni.
21 évvel a piac 'felszabadítása' után még mindig bepalizható a magyarok 2/3-a pár színes üveggyönggyel. SAJNOS.


Akkor leírom még egyszer: A Pannon korlátlan csomagját CSAK hűségidő aláírásával lehet igénybe venni, tehát aki nem akar attól rettegni, hogy esetleges forgalmi túllépése miatt hónap végét követően több tízezres számlát kapjon, az kénytelen aláírni legalább egy évre. Nekem már két éve van WWAN-on a notebookban, de én is rákényszerültem a fentiek miatt a hűségidőre.

A mobilnetről alkotott nézetedet ismerjük, de ne felejtsd el, hogy a GPRS-t (2G) egy lapon nem emlegetheted a 3.5G hálózatokkal (utóbbiakat kifejezetten nagy mennyiségű adat forgalmazására tervezték/építették).
Sok külföldi példa mutatja, hogy ezeken a hálózatokon működik a 'korlátlanság', én pl. Görögországban használtam üzleti célokra hónapokig egy ilyen (valójában havi 40 GB forgalomban maximalizált) előfizetést teljes megelégedettséggel. És itt van a T szerencsés előfizetőinek még mindig használható 'korlátlan' opciója (tavaly márciusban megszüntette a T, miután a Pannon megszüntette az éjjel-nappalt), amivel heti 7GB-ot gond nélkül lehet forgalmazni. Érdekes módon a T UMTS hálója bírja ezt a terhelést.


vas. feb. 21, 2010 12:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
club írta:
Megtörtént. Azok viszont nehezen lécelhetnek le a Pannontól, akikkel aláírattattak minimum egy évet, annak ellenére, hogy modemre sem volt szükségük, csak egy olyan előfizetést szerettek volna, aminél nem kell figyelniük az adatszámlálót. Merthogy az éjjel-nappal csomagot csak úgy adták/adják. És ezek a szerencsétlenek majd szembesülnek azzal, hogy milyen havi 6000 Ft-ért a régi vonalas-modemes-betárcsázós sávszélesség harmadával internetezni.
A marad másik két szolgáltatóra: Én még dolgoztam egy olyan cégnél, aminek az volt a feladata, hogy a mobilszolgáltatók közötti folyamatokat egyeztette. Amit ott láttam, elég volt ahhoz, hogy azóta ne bízzak a közöttük lévő versenyben.
1.5 év Voda, 1 év Pannon és 2 hónap T mobilnet előfizetéssel a hátam mögött, azt kell mondjam, hogy messze az utóbbi szolgáltató mobilnetje a legjobb. De csak ott, ahol van 3G. Az alföldi kutatási területem (egy tanyavilág) pl. pont EDGE határon van, ott a Pannon jobb volt.
Első:

Aki annyira árérzékeny, hogy szempont neki a mínusz 1-2e Ft havonta, az vegye tudomásul, hogy ez az ára itt, Balkánisztánban az olcsó(bb)ságnak. A hűségre kötelezettség.
Ez nem kötelező, mindenki szabadon mérlegelheti, hogy bedől-e a mézes madzagnak és utána összeszorított fogakkal nyögi a 12/24 hónapot és vagdossa a centit, vagy eszében sincs hűséget vállalni.
21 évvel a piac 'felszabadítása' után még mindig bepalizható a magyarok 2/3-a pár színes üveggyönggyel. SAJNOS.

Második:

Szó nincs versenyről.
Ezt jól mutatja a szolgáltatói adatcsomagok adatmennyiségei közötti - merem állítani - szándékos különbségének.
A beszélgetések díjai körül kialakult ár'verseny' miatt már a tökükre lépett párszor a hatóság, ám a netet nehéz úgy vizsgálni, hogy az egyik szolgáltató 5 és 10 GB-ot ad a felső szegmensben, a másik pedig 3, 7 és 14 GB-ot.

A mobilnetről pedig továbbra is az a véleményem, hogy EGYEDÜL a zsinóros infrastruktúrával el nem látott területen élőknek lehet megoldás ez, akinek van BÁRMILYEN zsinórosra lehetősége, amellett labdába nem képes rúgni egyik mobilszolgáltató sem.

De itthon még mindig nem értik az emberek, hogy a mobilnet NEM KÉPES SEMMIKÉPP kiváltani a drótos netet az emberek 90%-ánál.

Igazán azoknak nyújthat csak hasznot, akiknek a mobilitás a legfontosabb tényező. Azoknak viszont meg kellene már végre érteniük, hogy ne a UPC 120/10 Mb/s-os FiberPoweréhez hasonlítsák a mobilnetet.

Azoknak, akik fikázzák a mobilinternet sebességét, ajánlanám nagy tisztelettel a GSM/UMTS-hálózaton történő adatcsomag-továbbítás műszaki hátterének beható tanulmányozását.

IGEN, tudom, hogy 1-2, párhuzamosan egy cellára kapcsolódott mobilnetes előfizetőnél lehet biztosítani a beszélgetések maximális biztonsággal történő kiszolgálása mellett a reklámokban szereplő sávszélességet.
Ám ez nem mindig lehetséges.

Az pedig, hogy valaki tényleg elhiszi, hogy havi 3-4e Ft-ért korlátlanul torrentezhet (mert a drotós netezőknél ezt látta és úgy gondolja, ehhez neki is állampolgári joga van), az erősen meg lett vezetve.

Persze tudom én, a szolgáltatók - élükön a Vodafone - tehet az egészről, az ők kampányaik, reklámjaik hitették el az emberekkel, hogy lehetséges elvárás a mobilnettől az egyenletesen gyors sebesség.


vas. feb. 21, 2010 12:07
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
Macika írta:
Nem fikázni kell, hanem otthagyni őket.
Aztán majd rájössz, hogy máshol sem jobb... :)


Megtörtént. Azok viszont nehezen lécelhetnek le a Pannontól, akikkel aláírattattak minimum egy évet, annak ellenére, hogy modemre sem volt szükségük, csak egy olyan előfizetést szerettek volna, aminél nem kell figyelniük az adatszámlálót. Merthogy az éjjel-nappal csomagot csak úgy adták/adják. És ezek a szerencsétlenek majd szembesülnek azzal, hogy milyen havi 6000 Ft-ért a régi vonalas-modemes-betárcsázós sávszélesség harmadával internetezni.
A marad másik két szolgáltatóra: Én még dolgoztam egy olyan cégnél, aminek az volt a feladata, hogy a mobilszolgáltatók közötti folyamatokat egyeztette. Amit ott láttam, elég volt ahhoz, hogy azóta ne bízzak a közöttük lévő versenyben.
1.5 év Voda, 1 év Pannon és 2 hónap T mobilnet előfizetéssel a hátam mögött, azt kell mondjam, hogy messze az utóbbi szolgáltató mobilnetje a legjobb. De csak ott, ahol van 3G. Az alföldi kutatási területem (egy tanyavilág) pl. pont EDGE határon van, ott a Pannon jobb volt.


vas. feb. 21, 2010 7:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
panama-boy írta:
club írta:
A Pannon net középszerű, és a március 1-től élő ÁSZF szerint a Pannon részéről erőteljesen korlátozható.


A Pannon nem valami innovatív!!! Azt hiszik, hogy az ember összekakálja magát az új BIÓ székházuktól és a propelleres, fantáziátlan logójuktól, de gyakorlatilag nagy NULLA ez a szolgáltató.

Amúgy a T honlapon nem találtam utca keresőt, vagyis úgy látom, hogy csak a Vodánál lehet térerő szempontból utca szerint rákeresni. Kár.
Megint abba a hibába esel, mint máskor is, hogy NEM ismersz a T-mobilon kívül más szolgáltatót, de azért fikázod őket ezerrel.
Ráadásul a keresést sem erőlteted...

A Pannonnak van 20-100-200 MB, 5 és 10 GB-os net-csomagja. A 20/100MB-os csomagok egészen megfizethető áron.
A 200 MB-os csomag az valami elképesztően drága (a T-nél 500 MB-ot adnak ugyanannyiért!).

Aztán a két GB-os csomag nagyon drága, a T-hez képest legalábbis mindenképpen.

De akárki akármit is mond, a legjobb GPRS lefedettsége a Pannonnak van (főleg EDGE-ben!).

Kijelentem ezt úgy, hogy - ellentétben Veled - MINDHÁROM szolgáltató SIM-jével van telefon az oldalamon, tehát élő egyenesben, egyidőben tudom összehasonlítani a lefedettséget - kizárva a pártosság lehetőségét.


szomb. feb. 20, 2010 23:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
club írta:
panama-boy írta:
Most néztem a Pannon oldalán a net kínálatot, de csak két csomagot találtam, az 5GB és 10GB csomagot.
Szoval a T-nek is van mindenhol EDGE ahol nincs 3G?


A Pannon net középszerű (max. 2-3 Mbit/s, de inkább csak 1-2 Mbit/s), és a március 1-től élő ÁSZF szerint a Pannon részéről erőteljesen korlátozható. Ezért én felmondtam, és egy darabig nem fizetek náluk elő netre (a céges telefonok ott vannak).

Nincs mindenhol EDGE, de legalább az esetek nagy részében (sűrűbben lakott területek, főútvonalak, stb.) van:
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyint ... ttseg/edge
EDGE lefedettségből a Pannon a legjobb.
Semmi gond.
Marad még két másik szolgáltató.

Nem fikázni kell, hanem otthagyni őket.
Aztán majd rájössz, hogy máshol sem jobb... :)


szomb. feb. 20, 2010 23:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
club írta:
A Pannon net középszerű, és a március 1-től élő ÁSZF szerint a Pannon részéről erőteljesen korlátozható.


A Pannon nem valami innovatív!!! Azt hiszik, hogy az ember összekakálja magát az új BIÓ székházuktól és a propelleres, fantáziátlan logójuktól, de gyakorlatilag nagy NULLA ez a szolgáltató.

Amúgy a T honlapon nem találtam utca keresőt, vagyis úgy látom, hogy csak a Vodánál lehet térerő szempontból utca szerint rákeresni. Kár.


szomb. feb. 20, 2010 21:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
panama-boy írta:
Most néztem a Pannon oldalán a net kínálatot, de csak két csomagot találtam, az 5GB és 10GB csomagot.
Szoval a T-nek is van mindenhol EDGE ahol nincs 3G?


A Pannon net középszerű (max. 2-3 Mbit/s, de inkább csak 1-2 Mbit/s), és a március 1-től élő ÁSZF szerint a Pannon részéről erőteljesen korlátozható. Ezért én felmondtam, és egy darabig nem fizetek náluk elő netre (a céges telefonok ott vannak).

Nincs mindenhol EDGE, de legalább az esetek nagy részében (sűrűbben lakott területek, főútvonalak, stb.) van:
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyint ... ttseg/edge
EDGE lefedettségből a Pannon a legjobb.


szomb. feb. 20, 2010 10:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Kösz a gyors választ. Sokat utazok vidékre a munkám miatt, illetve nyáron irány Balaton. :D

Most néztem a Pannon oldalán a net kínálatot, de csak két csomagot találtam, az 5GB és 10GB csomagot. Van pofájuk 5GB-ért több mint 6 rugót elkérni? Végül is nem érdekes, a Pannont úgy sem bírom, nagyképű s-z-a-r-h-á-z-i banda. Ingyen sem kéne a Pannon net.

Szoval a T-nek is van mindenhol EDGE ahol nincs 3G?


szomb. feb. 20, 2010 9:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
panama-boy írta:
Melyiket választanád?

- Voda 8GB-os csomagot havi 6000,- Ft-ért, vagy
- T-mobile 7GB-os csomagot havi 6200,- Ft-ért?


Ha ki is használod, akkor egyértelműen T, mivel ott a túllépést követően 128 kbit/s-ra, míg a Vodafone-nál 64/16 kbit/s-ra lassítanak. Ha sokat utazol vele, akkor is T, mivel 3G-vel le nem fedett területen a Vodafone közel használhatatlan (max. 40 kbit/s), mivel náluk nincs EDGE a hálózatban.
Ha nem mászkálsz vidékre (azaz nagy valószínűséggel mindig UMTS alatt használod), és nem használod ki a havi forgalmi keretet, akkor teljesen mindegy, melyikre fizetsz elő.


szomb. feb. 20, 2010 9:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Melyiket választanád?

- Voda 8GB-os csomagot havi 6000,- Ft-ért, vagy
- T-mobile 7GB-os csomagot havi 6200,- Ft-ért?


szomb. feb. 20, 2010 9:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
krimlin írta:
Sziasztok!

Csak az a bajom vele, hogy az esti órákban (kb. 19-23 óráig) állandóan megszakad a net, mindig újra kell kapcsolódni, van amikor bírja egy órát és van amikor csak 10 percet. Hát gondolhatjátok, hogy elég idegesítő ez a jelenség. Nappal és éjjel meg semmi bajom vele.


Ott valami más probléma lesz, nem hiszem, hogy ezt a Pannon csinálja. Én Dél-Budán használtam egy éven keresztül, de ilyen jelenséget nem tapasztaltam. Én csak azért hagytam ott őket, mert állandóan lekorlátozták az üzleti netem sávszélességét 120-130 kbps-ra, de a stabilitással nem volt gond. Igaz, én többnyire routeren keresztül használtam a netjüket.


vas. feb. 07, 2010 12:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. jan. 02, 2005 13:01
Hozzászólások: 253
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nekem nekem csak évi 2-3x kell kb. két hétre mobil internet, ezért a feltöltőkártyás ajánlatok közül választgatok. Mivel volt még egy élő pannonos kártyám, megrendeltem az 5GB-os csomagot és egy hete ezzel netezek Pesten. Hát mit mondjak... Amikor megy, akkor ilyen sebességet hoz mindig:
Kép

Csak az a bajom vele, hogy az esti órákban (kb. 19-23 óráig) állandóan megszakad a net, mindig újra kell kapcsolódni, van amikor bírja egy órát és van amikor csak 10 percet. Hát gondolhatjátok, hogy elég idegesítő ez a jelenség. Nappal és éjjel meg semmi bajom vele.

Na most nézegettem az alternatívákat, a vodafone ilyen ajánlaitait drágának véltem, a T-Mobile-nak lenne 3GB-os csomagja, ami nekem elég lenne, és még árban is jobbnak vélem, mint a Pannont. Csak azt nem tudom, hogy ez az "este állandóan szétkapcsolok, mert ilyen kedvem van" minden szolgáltatót érint-e. Tesztelésre meg nem szeretnék pénzt kidobni az ablakon, mert ugye nem kell olyan sokszor ez a mobil internet megoldás.

Köszönöm az esetleges tippeket!


vas. feb. 07, 2010 11:07
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
jbl írta:
Kép


Tudom, nekem is ennyi átlagban. Kénytelen voltam ma náluk felmondani és átmenni a Tré-hez, mert nem bírta a laptopom ezt a letöltési sebességet. :lol:


szer. jan. 27, 2010 20:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 26, 2009 18:01
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Kép


szer. jan. 27, 2010 19:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 294
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Lassan 2 éve használok T-s 3G mobile netet, de eddig zömében csak pozitív csalódásom volt vele. A többi szolgáltató árát nem tudom (nekem az Ikon 400 megfelel árban is, meg szolgáltatásban is), de én itt az alföldön nem tapasztaltam túl nagy különbséget a voda 3G-s netje és a T-é között. Földrajzi helyzet miatt ugye lényegesen jobb és talán könnyebb a lefedhetőség.


szer. jan. 27, 2010 15:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Macika írta:
... a legjobb ár-teljesítményű GPRS a Pannonnál van ...


És a legjobb 3G mobilnet? :wink:


szer. jan. 27, 2010 8:20
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
panama-boy írta:
Nem használtam még. Ezért kérdeztem is, hogy "jól értem". Igaz, nem írtam kérdőjelet a sor végére, de akkor is inkább kérdésnek indult, amit vagy megerősíteni vagy cáfolni lehet. Várom továbbra is a véleményeket.
5 éve használok Pannon GPRS-t.
Eddig panaszom nem lehetett rá, igaz, kizárólag mobiltelefonon használom, szabadság idején, meg elhagyva a lakásomat, otthon 60/6 Mbites netem van.

Ami biztos, hogy a nyaralómnál, Rezi külterületén egy erdő szélén 3,6 Mbit/sec-es 3G van, tökéletes sebességgel, azóta, mióta 3G van vidéken, több éve.

Ott, ahol Vodával szinte telefonálni sem lehet, csak azóta, amióta a hévízi adó irányán tekertek kicsit.

Ott, ahol tavaly új T adótornyot telepítettek, mert szinte 0 volt a térerő.

Nekem a meglátásom (SAJÁT, mindhárom szolgáltatót folyamatosan használó előfizetőként) az, hogy a legjobb ár-teljesítményű GPRS a Pannonnál van, a legjobb minőségű a T-nél, a legolcsóbb árú meg a Vodánál.


hétf. jan. 25, 2010 20:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Nem használtam még. Ezért kérdeztem is, hogy "jól értem". Igaz, nem írtam kérdőjelet a sor végére, de akkor is inkább kérdésnek indult, amit vagy megerősíteni vagy cáfolni lehet. Várom továbbra is a véleményeket.


hétf. jan. 25, 2010 10:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
panama-boy írta:
Jól értem, hogy a felállás jelenleg a következő:

1. Minőségben első helyen a T, de egyben a legdrágább szolgáltató.

2. A Vodafone is jó minőséget biztosít, de csak 3G szinten, nincs EDGE. Olcsóbb viszont a T-nél.

3. Pannonnak van EDGE, de összességében a leggyengébb mobilnet szolgáltató.
Honnan ez a pezsgő önbizalom?

Használtál valaha is Pannon GPRS-t?


vas. jan. 24, 2010 21:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 24, 2009 8:53
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Jól értem, hogy a felállás jelenleg a következő:

1. Minőségben első helyen a T, de egyben a legdrágább szolgáltató.

2. A Vodafone is jó minőséget biztosít, de csak 3G szinten, nincs EDGE. Olcsóbb viszont a T-nél.

3. Pannonnak van EDGE, de összességében a leggyengébb mobilnet szolgáltató.


vas. jan. 24, 2010 21:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 253
Hozzászólás 
Ha városról van szó, akkor a voda Basic (havi 4 ezerért 4 mega) nyerő tud lenni. Tapasztalatom szerint a voda sokat javult az utóbbi időben, többnyire 2-3 mbit/s megvan Pesten, normális modemmel feltöltésben is 1 mega körül. Időszakos lassulások persze vannak, de hát melyiknél nem.


vas. jan. 24, 2010 14:24
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 423 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség