technokrata

Talmácsi megint pont nélkül

Garázs

Stoner megállíthatatlan hazai pályán.

Phillip Islanden az éllovas, zsinórban harmadik futamgyőzelmét szerző Marquez sikerét hozta a 125-ösök versenye, aki ezzel valamelyest növelte előnyét az összetettben, de Terol és Espargaro is a nyakán, szép kis finálé várható.

A Moto2-eseknél De Angelis először nyert, a már világbajnok Elias érthetően nem törte össze magát, s csak a középmezőnyben végzett. Talmácsi Gábor csapattársa, Iannone ismét felért a dobogóra, honfitársunk bezzeg a 22. helyről rajtolva csupán 18. lett…

A királykategóriában Stoner sorozatban negyedszer győzött hazai pályán, s ezzel visszavette Rossitól az abszolút harmadik helyet. Lorenzo nyugodt, bajnoki motorozással is bejött másodiknak.

… 18. Talmácsi (magyar, Speed Up) + 42.933

1. Elias (spanyol, Moriwaki) 271 (már világbajnok)

4. Rossi 197

A szezonból két futam van vissza, Estoril (október 31.) és Valencia (november 7.).