technokrata

Talmácsi: egyszer fent, megint lent

Garázs

Finoman szólva nem sikerült Talmának a Japán Nagydíj.

Talmácsi Gábor a 28. helyről rajtolva a 21. pozícióban zárta a Japán Nagydíjat, a gyorsaságimotoros-vb 17 futamból álló sorozatának 13. állomását Motegiben, a Moto2 géposztályban. Korábbi 125-ös világbajnokunk két hete Aragóniában dobogóra állhatott, most viszont esélye sem volt, motorja gyengének, versenyképtelennek bizonyult. Nyert Elias, s ezzel még közelebb került a végső diadalhoz.

… 6. Talmácsi 95

A nyolcadlitereseknél Marquez rajt-cél győzelmével ha lehet, még szorosabbá tette az állást. Espargarónak is van még esélye, ő ezúttal negyedik lett.

3. Espargaro (spanyol, Derbi) 215

Rossi azért megmutatta Lorenzónak, hogy mire számítson jövőre…

A királykategóriában az Aragón Nagydíjat követően ismét Stoner volt a leggyorsabb, a Doktor is pezsgőzhetett, miközben a szabadedzésen bukó Pedrosát már meg is műtötték Barcelonában. Lorenzo persze negyedik helyével is elégedett lehet, már-már fején a korona.